Różne

Po hucznym weselu czas na poprawiny!

Organizacja poprawin w drugi dzień wesela nie jest co prawda obowiązkowa, ale w naszej tradycji kulturowej, to powszechnie przyjęty zwyczaj. Para Młoda ma wtedy możliwość podziękowania weselnikom za przybycie oraz pożegnania się z gośćmi. Jaką sukienkę wybrać na ten dzień?

Spotkanie jest już mniej formalne i uroczyste. Luźna atmosfera nie oznacza jednak, że nie trzeba się na odpowiednio przygotować. Zrozumiałe jest, że sukienka na poprawiny powinna być skromniejsza niż nasza kreacja z dnia poprzedniego. Skromniejsza nie oznacza banalna. W sklepach internetowych znajdziemy mnóstwo propozycji w rozsądnych cenach. Możemy po raz kolejny przyciągnąć uwagę swoim strojem, a taki zakup nie doprowadzi nas do bankructwa. Wybierzmy prosty, powiewny fason, w którym będziemy czuły się swobodnie. Odkryte ramiona, rozkloszowany dół z falbanami, upięta fryzura, która podkreśli odsłoniętą szyję i obojczyki – to wszystko sprawi, że taka sukienka tylko uwypukli Wasze kobiece atuty. Ważny będzie wybór biżuterii. Doskonale sprawdzą się małe delikatne kolczyki, a całość dopełni efektowny naszyjnik – koniecznie typu choker – który będzie wisienką na torcie takiej stylizacji.

Bez względu czy wybierzecie moją propozycję, czy sięgniecie po zupełnie inną inspirację i tak najistotniejsza będzie dobra zabawa!

Komentarze z Facebooka

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby opublikować komentarz