Technologia

Laptop Dell Inspiron 5570 – czy warto?

Dell Inspiron 5570 to typowy 15,6-calowy laptop głównego nurtu. Co więcej, jest oparty na wydajnych czterordzeniowych procesorach Intel Core 8. generacji, w przeciwieństwie do dwurdzeniowych układów poprzedniej generacji. Procesor ten zapewnia dobry wzrost wydajności, co jest zauważalne w intensywnych zadaniach obliczeniowych, takich jak produkcja muzyki, montaż wideo lub edycja zdjęć.

Jeśli chodzi o codzienne prace komputerowe, obie dostępne opcje procesorów – Intel Core i5-8250U i i7-8550U – są więcej niż wystarczające. To samo dotyczy wielkości pamięci systemowej wynoszącej 8 lub 12 gigabajtów. Opcje przechowywania danych w Inspiron 5570 są również duże. Laptop posiada dysk SSD, który w połączeniu z procesorem zdobywa naprawdę duże osiągi + twardy dysk 1TB, aby uzyskać optymalną prędkość i pojemność. Notebook opcjonalnie zawiera również wbudowany napęd optyczny DVD.

Jeśli chodzi o gry, zintegrowana karta graficzna Intel UHD 620 jest podstawowym rozwiązaniem do renderowania. Znaczy to o tym, że można go używać do niezbyt wymagających gier. Nic dziwnego, ponieważ UHD 620 to w zasadzie rebranding starego HD 620. Jeśli jednak komuś zależy na tym elemencie, to model ten jest dostępny z opcjonalną dedykowaną kartą wideo.

Posiadanie ostrej rozdzielczości Full HD 1920 × 1080 pikseli zamiast budżetu HD 1366 × 768 jest dobrym rozwiązaniem Dell Inspiron 5570. Pośrodku platynowej obudowy w kolorze srebrnym znajduje się pełnowymiarowa klawiatura z opcjonalnym podświetleniem klawiszy. Touchpad jest jednoczęściowy, co oznacza, że ​​ma zintegrowane przyciski powierzchniowe.

Ponadto laptop ma głośniki stereo, kamerę internetową HD 720p, komunikację bezprzewodową 802.11AC Wi-Fi i Ethernet LAN, Bluetooth, dwa szybkie porty USB 3.1 i wolniejszy port USB 2.0, wyjście HDMI wideo, mikrofon combo / złącze słuchawkowe i czytnik kart SD 3 w 1.

Komentarze z Facebooka

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby opublikować komentarz